ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Лабораторії та обладнання

Кафедра має сiм комп`ютерних класiв, об`єднаних у локальну дворiвневу мережу, що забезпечує вихiд до мережi унiверситету, а також свiтових iнформацiйних мереж Internet та Fidonet, i ряд навчально-наукових лабораторiй, в яких проводиться науково-дослiдна робота пiд керiвництвом провiдних викладачiв кафедри.

Центр обробки даних

Центр обробки даних кафедри для навчання, виконання кваліфікаційних робіт та проведення експериментів пропонує сучасне серверне та користувацьке програмне забезпечення, IP телефонію, Web сервери, хмарну інфраструктуру, системи контролю версій, ПЗ для керування проектами, репозиторії; засоби для дистанційного навчання, та систему для проведення відеоконференцій.

Для наукової творчості студентів на науковців центр обробки даних надає можливість вирішення найактуальніших сучасних задач машинного навчання, штучного інтелекту та досліджень в області нейронних мереж. Так на базі ресурсів ЦОД за участі магістрів і аспірантів кафедри виконувався Грант Національного фонду досліджень України "Платформа штучного інтелекту для дистанційного автоматизованого виявлення та діагностики захворювань людини", виконується проект у рамках програми Європейського Союзу "HORIZON 2020" Знання на кінчиках пальців: клінічні знання для людства (KATY)". А також було виконано ряд інших науково-дослідних проектів в співробітництві з європейськими університетами та Китаєм.

 

Навчальні лабораторiї:

​ Навчально - науковi лабораторiї:

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів