ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Вступ до аспірантури 2023

УМОВИ ПРИЙОМУ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ АСПІРАНТУРИ

Вступ до аспірантури у 2023 році | Аспірантура та докторантура Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (kpi.ua)

Додаток до Правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2023 для здобуття ступеня доктора філософії 

Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2023 році відбудеться

з 9.30 до 11.30 та з 14.00 до 16.00 (к.247- 1 корп.)

з 22 травня 2023 року по 07 липня 2023 року

Графік подання документів ФІОТ: 05.06.23 – 09.06.23

За необхідності документи можна подати у будь який робочий день з 22.05.2023 р. по 07.07.2023 р., або відправити електронною поштою.

З метою оптимізації витрат часу вступників пропонується наступна послідовність подання документів до вступу до аспірантури (по кроках):

1.1.        Отримати згоду на наукове керівництво від майбутнього наукового керівника (усно, шляхом співбесіди) та визначитись щодо напрямку майбутніх досліджень;

1.2.        Про свої наміри вступати до аспірантури необхідно повідомити з 22 травня 2023 року шляхом заповнення даної Google-форми: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSct7jLmc1_XPMb_dZq5vFPk8BywCuoW87VoSR_V72wts1k9lA/viewform?usp=sharing

1.3.        Підготувати документи відповідно до переліку (у тому числі -2 копії військового документу) https://aspirantura.kpi.ua/?page_id=172 , та виконати відповідні узгодження документів у військово-мобілізаційному відділу університету.

1.4.        Подати документи до відділу аспірантури та докторантури.

Контакти відділу аспірантури та докторантури:

Кімната  247 – 1 корпусу

Електронна адреса для листування:

aspirantura@kpi.uaaspirantura.kpi@gmail.com

Тел. 044-204-93-49

Телеграмм канал "Аспірантура КПІ ім. Ігоря Сікорського" https://t.me/aspiranturakpi

 

Програми вступних іспитів для здобуття наукового ступеня доктор філософії в 2023 році

 

Як обрати тематику наукового дослідження, наукового керівника та отримати рекомендацію кафедри для вступу в аспірантуру

Вибір теми дисертаційного дослідження та майбутнього наукового керівника здобувачами виходить з напрямів наукової діяльності викладачів кафедри обчислювальної техніки, з якими можна ознайомитися на сайті кафедри: 

Напрями досліджень, які пропонуються вступникам до аспірантури на 2022/2023 навчальний рік

Також на сайті кафедри  можна переглянути орієнтовні тематики, які пропонують викладачі кафедр і теми аспірантів, що вже навчаються на кафедрах:

Наукова тематика аспірантів - Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського (kpi.ua)

Після аналізу матеріалів майбутній здобувач може звернутися до завідувача кафедри, відповідального за аспірантуру на кафедрі або безпосередньо до майбутнього наукового керівника. Відповідальна за аспірантуру на кафедрі ОТ доц. Ткаченко Валентина Василівна.

Здобувачі разом з обраним науковим керівником готують дослідницьку пропозицію щодо обґрунтування напрямку наукового дослідження, яка розглядається на засіданні кожної кафедри за участі представників НМК, де аналізують актуальність та перспективність обраного напрямку, а також дотичність теми наукового дослідження аспіранта та напряму досліджень наукового керівника та його наукового доробку.

Узгодження наміру вступу в аспірантуру та призначення наукового керівника на кафедрі

Подаванню документів у відділ аспірнатури передує процедура узгодження дослідницької пропозиції вступника в аспірантуру на кафедрі. Для узгодження вступу в аспірантуру, необхідно підготувати наступні документи разом з майбутнім науковим керівником:

Дослідницька пропозиція розглядається на засіданні кафедри, на підставі розгляду вступник отримує узгодження вступу в аспірантуру і закріплення наукового керівника до наступного наукового дослідження.

На підставі узгодження на засіданні кафедри Заява про призначення наукового керівника підписується майбутнім науковим керівником і завідувачем кафедри.

Для підтвердження своїх намірів вступу в аспірантуру, отримання контактів наукових керівників, оргінізації заслуховування дослідницької пропозиції та отримання зразків документів для узгодження на кафедрі (список публікацій, дослідницька пропозиція) необхідно звернутися до відповідальної особи на кафедрі: к.т.н., доцент Ткаченко Валентина Василівна.

 

 

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2023 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів