LINUX PROFESSIONAL INSTITUTE

Офіційна сторінка

Перший і єдиний в Україні офіційний партнер всесвітньої організації Linux Professional Institute– Академія LPI при НТУУ «КПІ» розташована на базі кафедри ОТ, відкриває на курси, присвячені підготовці до сертифікації за професійним рівнем LPIC-1.

м. Київ, Проспект Перемоги 37, навчальний корпус 18 НТУУ «КПІ», ауд. 538

Програма курсів є цілісною і фундаментальною і саме тому може вважатись максимально універсальною в плані підготовки спеціалістів з користування Linux-системами. Курси побудовані таким чином, що слухачі не прив’язані до жодного дистрибутиву відкритих операційних систем.

Linux Professional Institute – всесвітня некомерційна організація, що плідно співпрацює з великими підприємствами та концернами, що займаються IT, наприклад, IBM, Novell, Suse, HP та іншими. Метою LPI є актуалізація знань з Linux-систем та підготовка і сертифікація кваліфікованих спеціалістів.