ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Про працевлаштування 2023

Кафедра дає студентам ґрунтовні знання із таких профілюючих дисциплін: 

  1. Розробка програмного забезпечення
  2. Розробка апаратного забезпечення. 

Фахівці за спеціальністю 123 „Комп’ютерна інженерія” отримують глибокі та всебічні знання з проектування, розробки, експлуатації, системного та прикладного програмування складних обчислювальних комплексів: розподілених та кластерних комп’ютерних систем, локальних, глобальних та корпоративних комп’ютерних мереж. При подальшому навчанні студенти здобувають спеціалізацію "Комп’ютерні системи та мережі" або "Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж". 
Кар’єрні можливості 123.2040.1 Комп`ютерні системи та мережі
Випускники працюють інженерами з програмного забезпечення та інженерами з комп’ютерних систем, менеджерами проектів та системними адміністраторами, інженерами-дослідниками, керівниками проектів  програмного супроводження, системними та прикладними програмістами, аналітиками комп’ютерних систем, інженерами-дослідниками тощо.
Кар’єрні можливості 123.2040.2 Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж
Випускники працюють інженерами з програмного забезпечення та його розробниками, менеджерами, аналітиками та розробниками баз даних, розробниками вбудованих комп’ютерних систем, інженерами-дослідниками, керівниками проектів та ІТ департаментами, технічними директорами тощо.

Діяльність фахівців за спеціальністю  121 "Інженерія програмного забезпечення" пов’язана з розробкою та супроводженням прикладного програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж, корпоративних систем та мереж, систем підтримки прийняття рішень, автоматизованих систем управління. Інтелектуальних систем, програмних продуктів для бізнесу, Web-порталів, мультимедійного програмного забезпечення, баз даних та знань, програмних засобів захисту інформації в комп’ютерних системах та мережах. При подальшому навчанні студенти здобувають спеціалізацію "Програмне забезпечення високопродуктивних комп ютерних систем та мереж".
Кар’єрні можливості 121.2040.1 Програмне забезпечення високопродуктивних  комп`ютерних систем та мереж
Випускники працюють інженерами з програмного забезпечення комп‘ютерів; інженерами-дослідниками  комп‘ютерних систем; конструкторами та розробниками програмних систем; програмістами БД та прикладними програмістами; інженерами-дослідниками керівниками департаментів; начальниками відділів (підрозділів), менеджерами проектів тощо.

Також буде цікаво відвідати студенту сайт Центру розвитку кар'єри КПІ

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів