Умови навчання студентів кафедри ОТ в університеті м. Ле Ман (Франція)

1. Студенти можуть бути зараховані за напрямками магістра:

- комунікації людина-машина (Communication Homme-Machine) В процесі навчання велика увага приділяється управлінню проектами, розробкам інтерфейсів, а також технічній частині. Навчання ведеться французькою мовою.

2. За рік до вступу в університет українські студенти навчаються в KПI і паралельно відвідують курси французької мови. Відвідування курсів є обов’язковим.

3. Оптимальним рівнем французької мови для вступу в університет є В2, однак можливий вступ і з рівнем А2.

4. Обов’язковою умовою для навчання є проходження 2-місячних курсів(липень, серпень) французької мови DUFOS в Франції безпосередньо перед початком навчання. Після закінчення курсів видається диплом DUFOS.

5. Програма навчання за напрямком магістра триває 2 роки. По закінченню кожного з них студент отримує диплом (М1 та М2). Перший рік навчання включає тримісячне стажування на підприємстві, другий рік - п'ятимісячне стажування.

6. Паралельно з навчанням в Франції студенти можуть навчатись в КПІ за програмою подвійного диплому, або взяти академвідпустку до закінчення навчання.

7. По закінченню кожного з років навчання студент здає звіт зі стажу, що разом з оцінками за зимову сесію формує загальну оцінку студента. Якщо студент отримав щонайменше 50% від максимального балу – він отримує диплом університету Дю Мен.

Головний корпус університету

Французькі студенти та іноземці