ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Вступ на 5 курс (магістратура)

Більш детальна інформація про вступ на п’ятий курс на сайті приймальної комісії 

Розклад вступних випробувань в магістратуру

Коротка інформація

 

ВСТУПНИКАМ ДО МАГІСТРАТУРИ потрібно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) у формі ЗНО.

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно.

Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня (до 18.00).

З процедурою реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ можна ознайомитися на сайті приймальної комісії:     https://pk.kpi.ua/dates-master/

Перелік скан-копій документів, що подають вступники для реєстрації на ЄВІ (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

— паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);

— облікова картка платника податків;

— особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Єдиний вступний іспит (ЗНО) з іноземної мови відбудеться 1 липня.

ВСТУПНИК ВВАЖАЄТЬСЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИМ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТКА

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/ – посилання на український центр оцінювання якості освіти

Для того, щоб подати документи до магістратури за обраним фахом, потрібно:

                  Реєстрація електронного кабінету з 1 липня
                  Подача заяв з 05 липня до 22 липня
                  Додаткове фахове випробування (якщо диплом бакалавра було одержано за іншою спеціальністю) СКАСОВАНО

                  Вступні випробування за обраним фахом з 05 липня по 26 липня (згідно з розкладу робіт атестаційних комісій)

 

За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.

Важливі дати: https://pk.kpi.ua/entry-5-course/ – посилання на сайт приймальної комісії (Магістратура)

Розклад роботи відбіркової комісії ФІОТ під час першого етапу прийому документів для вступу на ОР «магістр» в 2020 р. (https://pk.kpi.ua/schedule/ – посилання на розклад роботи приймальної комісії)

    Розклад роботи відбіркової комісії   ФІОТ  під час першого етапу прийому документів для вступу на ОР «магістр» в 2020 р. (https://pk.kpi.ua/schedule/ –  та посилання на розклад роботи приймальної комісії)

  ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

 1) Паспорт або інший документ, що посвідчує особу або ID-Картка 
 2) Екзаменаційний лист, що отриманий у відбірковій комісії під час реєстрації
 3) Запрошення-перепустка, яку потрібно надрукувати з власного електронного кабінету

Прийом до магістратури здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з урахуванням інтегрального рейтингу. Інформацію, як розрахувати інтегральний рейтинг, можна знайти за посиланням нижче. Навчання в магістратурі проводиться за денною формою.

Кафедра здійснює підготовку студентів за наступним блоком дисциплін за вибором: 

Спеціальність: 123 «Комп’ютерна  інженерія»
Блок дисциплін за вибором:  Комп’ютерні системи та мережі 
Блок дисциплін за вибором: Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж

Спеціальність: 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Блок дисциплін за вибором: Програмне забезпечення високопродуктивних комп’ютерних систем та мереж 

«Програмне забезпечення високопродуктивних комп’ютерних систем та мереж» створено для тих, хто хоче опанувати сучасні інформаційні технології і стати розробником програмного забезпечення. Поряд із вивченням дисциплін інженерії програмного забезпечення відповідно до міжнародних стандартів на цій спеціалізації поглиблено вивчається також архітектура комп’ютерних систем та мереж. Особлива увага приділяється сучасним комп’ютерним мережам – як локальним, так і глобальним. На основі знань мереж вивчаються мережеві сервіси, хмарні технології. Отримавши такі знання та вміння, програміст вже нічого не боїться – він готовий створювати комп’ютерні системи зі смартфонів, ноутбуків, десктопів, серверів до рівня high-end. 

 «Комп’ютерні системи та мережі» створено для тих, хто хоче опанувати сучасні інформаційні технології і стати творцем апаратних та програмних складових сучасних багатоядерних комп’ютерів, високопродуктивних комп’ютерних систем (розподілених, кластерних, грід-систем), комп’ютерних мереж (локальних, корпоративних, глобальних).  

 «Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж» створено для тих, хто хоче розвинути навички програмування, супроводження та підтримки програмних систем різного призначення з адаптацією на різних апаратних платформах та ефективним поєднанням програмної та апаратної складової сучасних та перспективних комп’ютерних систем, в тому числі: технології програмування, парадигми та стилі програмування; алгоритми та їх реалізація для рішень типових завдань в різних проблемних областях і способи їх застосування; апаратно-програмні платформи, стандартні бібліотеки та інструментальні засоби підтримки систем програмування; технології побудови вбудованих систем та програмних засобів; методології і технології проектування і використання баз даних; сучасні компілятори, інструменти налагодження та оптимізації програмного коду тощо. 

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВСТУПУ 
НА 1 КУРС МАГІСТРАТУРИ

1. Паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія пластику з обох сторін та Витяг про реєстрацію)
2. Диплом бакалавра (оригінал та копії)
3.Додаток до диплому (оригінал та копії)
4. Екзаменаційний аркуш та інформаційна картка (ЗНО з іноземної мови) (оригінал). Інформаційна картка роздруковується з сайту testportal.gov.ua.
5. Творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю) (оригінал збірника або журналу та копія). Копії: титульного аркуша, аркуша з редколегією та реквізитами журналу, змісту та самої статті.
6. Військовий документ (для хлопців, оригінал та копії)
7.Ідентифікаційний код (оригінал та копія) 
8. Чотири кольорові фотографії 3х4​

Інформація для абітурієнтів, що мають друковані роботи, що засвідчують творчі досягнення

Абітурієнтам, що мають друковані роботи, що засвідчують творчі досягнення, необхідно додатково під час подання заяви треба надати наступну інформацію у друкованому вигляді:

  1. Перший лист збірника.
  2. Друга сторінка збірника з реквізитами та редакційною колегією
  3. Зміст (сторінка з автором)
  4. Стаття

Також, абітурієнтам, що мають друковані роботи, що засвідчують творчі досягнення, необхідно надіслати листа з інформацією про статтю на електронну пошту комісії fiot.ot.contact@gmail.com у наступному вигляді: Автор. Назва статті. Назва журналу. У темі листа необхідно вказати прізвище, ім’я та по-батькові абітурієнта. Приклад заповнення інформації про статті можна переглянути у прикріпленому файлі.

До розгляду приймаються роботи обсягом не менше ніж 5 сторінок.

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2021 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів