ICSFTI2018 Міжнародна конференція "Безпека, Відмовостійкість, Інтелект"

Шановні викладачі, аспіранти та студенти!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі міжнародної конференції «Безпека, Відмовостійкість, Інтелект» The International Conference on Security, Fault Tolerance, Intelligence (ICSFTI2018), яка відбудеться 10 – 12 травня 2018р. Конференція організовується КПІ ім. Ігоря Сікорського і присвячена пам’яті видатного вченого, викладача кафедри обчислювальної техніки проф. В.П. Широчина.

По результатам конференції буде видано друкований збірник тез. Участь безкоштовна. Увага студентам ФІОТ:  публікація (від 4-х сторінок) дає можливість отримати додаткові бали при вступі на 5 курс.

Детальна інформація