ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Захист магістрів 2020 року

23.11.2020

                                                     Шановні магістри! 

 Інструкція по використанню сервісу KPI-Connect для перевірки магістерських дисертацій та отримання допуску до захисту знаходиться за посиланням: https://comsys.kpi.ua/kpi-connect-1.

 Завантажувати в сервіс KPI-Connect потрібно 2 файли: повна магістерська дисертація та ПЗ димлому (пояснювальна записка)  - без титульного листа, завдання, стартапу, списку літератури та додатків.

 Після перевірки на плагіат перед захистом ваших магістерських дисертацій, необхідно завантажити вашу роботу в повному обсязі на хмарне сховище за цим посиланням: https://cloud.comsys.kpi.ua/s/gwNjepB3TW7xsFb 

Також, необхідно заповнити Анкету для внесення даних в бібліотеку ELA KPI.     Посилання на Анкету: https://drive.google.com/file/d/19-nk3jGDBhRcPM_nF3YywNsM6hzsegEw/view?usp=sharing. Будь ласка, уважно прочитайте примітки, що знаходяться вище таблиці, яку треба заповнити. Просимо притримуватись вказаних доручень. Анкету завантажувати на хмарне сховище за цим посиланням: https://cloud.comsys.kpi.ua/s/LQwtEfxTtMow8gi.

 

Бажаємо успіху!

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2021 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів