Проведення ХІІ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023»

14.10.2023

З метою залучення учнівської та студентської молоді, науковців і підприємців до участі у дослідницьких програмах і проєктно-конструкторській діяльності, задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародний та національний ринки, в період з 24 по 27 жовтня 2023 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться ХІІ Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023».

В рамках Фестивалю відбудуться: Урочисті заходи щодо відкриття ХІІ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» за участі представників органівдержавної влади та місцевого самоврядування України, українських та міжнародних учасників Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представників українських та міжнародних фондів; Міжнародний форум «Інтернаціональна підтримка інноваційної трансформації України»; Презентація Віртуальної виставки «Sikorsky Challenge Immersive»; Тематичні панельні дискусії; Виставка (віртуальна) стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок; Фінал Конкурсу інноваційних стартап-проєктів, що відбуватиметься в 6 секціях.

Більш детальніша інформація за посиланнями:

Додаток 2Додаток 1.