ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Програма Work&Study

19.11.2020

Про старт програми Work&Study для талановитих студентів закладів вищої освіти України

Міжнародний інститут інновацій інформує, що 1 грудня 2020 р. розпочинається черговий етап програми Work&Study для талановитих студентів 2-4 курсів.

Протягом минулих етапів програми у 2018 та 2019 роках студенти Факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ КПІ зарекомендували себе як активні учасники із гідним рівнем підготовки. Загалом заявки на відбір подали 178 студентів вашого університету, а успішно пройшли навчання, практику та отримали перше місце роботи та успішного старту кар’єри 37 кращих із них. У тому числі й завдяки їх успіхам, програму продовжено і на цей рік.

Програма передбачає конкурсний відбір та безкоштовне навчання з можливістю проходження практики та працевлаштування в компаніях EdTech-напрямку. Заявки приймаються в електронному вигляді на сторінці https://intii.org. Кінцевий термін прийому заявок 27 листопада 2020 р.

Про програму в пресі:

Інтерфакс.Україна: “Work & Study: як поєднувати навчання у престижному виші й роботу в міжнародній компанії — із перших рук” https://bit.ly/interfax-workstudy

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2021 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів