Вебінар “Етика дослідження та захист конфіденційності“

Шановні колеги!
Бібліотека КПІ запрошує дослідників КПІ ім. Ігоря Сікорського та усіх охочих 2 квітня 2024 р. о 16.00 взяти участь у вебінарі “Етика дослідження та захист конфіденційності“.
Ключові аспекти:
принципи етики досліджень;
процедура отримання етичного схвалення;
стратегії захисту даних, у тому числі: документація згоди (інформаційний лист, форма згоди, угода про використання даних тощо), методи анонімізації, контроль доступу до даних
Доповідач: Світлана Петруновська, координатор напряму управління дослідницькими даними Бібліотеки КПІ.
Місце проведення: Zoom-зустріч, посилання усі зареєстровані учасники отримають на свою е-пошту.
Попередня реєстрація за посиланням:
Посилання на захід усі зареєстровані учасники отримають на свою е-пошту.
Участь у вебінарі безкоштовна. Сертифікат не передбачений.