ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Умови навчання студентів кафедри ОТ в університеті м.Мерзебурга (Німеччина)

Вступ до Hochschule Merseburg

Вступ на навчання у Мерзебург здійснюється після першого року навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчання виконується німецькою мовою.

У травні кожного року до Києва приїжджає представник університету прикладних наук Hochschule Merseburg для проведення тестування студентів на предмет знання німецької мови. Тест складається з трьох частин – граматика, читання та говоріння (співбесіда).

Якщо студенти успішно проходять тестування, вони отримують запрошення від Hochschule Merseburg на навчання, яке вони подають до Посольства Німеччини в Україні для отримання візи.

Тривалість та план навчання у Німеччині

Бакалаврат триває 6 семестрів, тобто 3 роки. Оскільки деякі предмети співпадають з предметами перших двох років навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, є можливість перезарахувати деякі оцінки (такі як математика і фізика) і пройти програму навчання за два, а не за три роки. Таким чином студенти мають можливість закінчити бакалаврат в обох університетах одночасно.

Після отримання диплому бакалавра в Hochschule Merseburg студенти можуть продовжити свою освіту на магістратурі Hochschule Merseburg чи будь-якому ВНЗ Німеччини.

Детальний план навчання трьох запропонованих напрямів можна знайти на сайті
прикладна інформатика (BAIN) електроніка / інформаційні технології (BEI) технічне редагування систем та електронне навчання (BTREL)

Умови навчання студентів кафедри ОТ в університеті м.Мерзебурга (Німеччина)

Студенти можуть бути зараховані за напрямками бакалавра:

При вступі на курс BTREL, переважно після другого навчального семестру обирається поглиблене вивчення електронних навчальних систем, оскільки поглиблене вивчення технічної документації можливе лише з відмінними знаннями німецької мови.

Українські студенти навчаються в KПI перший і другий семестр за підготовкою бакалавра в галузі інженерних наук та відвідують паралельно німецькі курси, які тривають два семестри. Відвідування німецьких курсів є обов’язковим.

Перші два семестри за напрямками BMKAS, BAIN і BTREL українські студенти не вивчають математику і інформатику, оскільки ці фундаментальні предмети викладаються в KПI перші два семестри. Крім того, українські студенти відвідують курси німецької мови в НОМЕ Мерзебург в кількості 8 академічних годин на тиждень. З третього по п’ятий семестр українські студенти можуть обрати в рамках нетехнічних предметів також заняття з області «Німецька мова». Більш детально інформація регламентується в програмних положеннях екзаменаційного та навчального розпорядку спеціальностей BMKAS, BAIN і BTREL.

Необхідною умовою є знання основи англійської мови. В навчальні плани HOME включені курси англійської мови за спеціальністю.

Після успішного завершення 1-го та 2-го семестру та успішного відвідування курсів німецької мови, «Мовним Центром» НОМЕ Мерзебург проводиться екзамен з німецької мови в KПI. Складання екзамену є обов’язковою умовою для вступу до  НОМЕ Мерзебург. У відповідності з узгодженим числом українських студентів, будуть відбиратися кращі випускники мовних курсів для затвердження на навчання в НОМЕ Мерзебург.    

Програма підготовки бакалаврів за спеціальностями BMKAS, BAIN і BTREL триває 6 семестрів. Оскільки українські студенти вже навчалися два семестри KPI , то тривалість загального навчання складає 8 семестрів, що відповідає тривалості навчання за напрямком підготовки бакалавра в Національному технічному університеті України.

Студенти, які не отримали візу або не набрали необхідну кількість кредитів в університеті Мерзебург, мають змогу закінчити навчання в KПI

Для закінчення навчання в НОМЕ Мерзебург студенти затверджують тему бакалаврської роботи, яка до цього була узгоджена з відповідними професорами НОМЕ Мерзебург і KПI. Керівництво  роботи проводиться відповідним закріпленим професором.

Бакалаврська робота представляється німецькою або англійською мовою в НОМЕ Мерзебург і оцінюється згідно з екзаменаційним розпорядком НОМЕ Мерзебург. Після допуску бакалаврської роботи в НОМЕ Мерзебург, вона перекладається студентами на українську мову і переклад або англійська оригінальна версія подається в KПI. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» затверджує дану бакалаврську роботу як бакалаврську роботу зі спеціальності.

Після успішного складання всіх іспитів, студент отримує ступінь бакалавра НОМЕ Мерзебург і KПI. Студент отримує сертифікат KПI і НОМЕ Мерзебург, а також спільне свідоцтво від обох університетів. До сертифікату додається виписка з детальною академічною успішністю (Додаток до диплому). Всі зазначені документи видаються німецькою, українською та англійською мовами.

На фото наші студенти в Німеччині.

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
Це цікаво
finish what you start
© 2018 Кафедра обчислювальної техніки НТУУ "КПІ" ім. І. Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів