ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Вступ на 5 курс (магістратура)

Інформація про вступ на п’ятий курс на сайті приймальної комісії 

Коротка інформація

Прийом до магістратури здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з урахуванням інтегрального рейтингу. Інформацію, як розрахувати інтегральний рейтинг, можна знайти за посиланням нижче. Навчання в магістратурі проводиться за денною формою. Термін навчання за магістерською програмою  складає два роки. 

Кафедра здійснює підготовку студентів за наступними спеціалізаціями: 

Спеціальність: 123 «Комп’ютерна  інженерія»
Спеціалізація: Комп’ютерні системи та мережі
Спеціалізація: Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж

Спеціальність: 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Спеціалізація: Програмне забезпечення високопродуктивних комп’ютерних систем та мереж 

Спеціалізацію «Програмне забезпечення високопродуктивних комп’ютерних систем та мереж» створено для тих, хто хоче опанувати сучасні інформаційні технології і стати розробником програмного забезпечення. Поряд із вивченням дисциплін інженерії програмного забезпечення відповідно до міжнародних стандартів на цій спеціалізації поглиблено вивчається також архітектура комп’ютерних систем та мереж. Особлива увага приділяється сучасним комп’ютерним мережам – як локальним, так і глобальним. На основі знань мереж вивчаються мережеві сервіси, хмарні технології. Отримавши такі знання та вміння, програміст вже нічого не боїться – він готовий створювати комп’ютерні системи зі смартфонів, ноутбуків, десктопів, серверів до рівня high-end. 

Спеціалізацію «Комп’ютерні системи та мережі» створено для тих, хто хоче опанувати сучасні інформаційні технології і стати творцем апаратних та програмних складових сучасних багатоядерних комп’ютерів, високопродуктивних комп’ютерних систем (розподілених, кластерних, грід-систем), комп’ютерних мереж (локальних, корпоративних, глобальних).  

Спеціалізацію «Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж» створено для тих, хто хоче розвинути навички програмування, супроводження та підтримки програмних систем різного призначення з адаптацією на різних апаратних платформах та ефективним поєднанням програмної та апаратної складової сучасних та перспективних комп’ютерних систем, в тому числі: технології програмування, парадигми та стилі програмування; алгоритми та їх реалізація для рішень типових завдань в різних проблемних областях і способи їх застосування; апаратно-програмні платформи, стандартні бібліотеки та інструментальні засоби підтримки систем програмування; технології побудови вбудованих систем та програмних засобів; методології і технології проектування і використання баз даних; сучасні компілятори, інструменти налагодження та оптимізації програмного коду тощо. 

Перелік документів для вступу (для вступників, що не навчалися на бакалавраті кафедри ОТ):

 1. паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
 2. диплом бакалавра (оригінал та копії)
 3. додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
 4. творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
 5. військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
 6. ідентифікаційний код (оригінал та копії)
 7. чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.​

Інформація для абітурієнтів, що мають друковані роботи, що засвідчують творчі досягнення

Абітурієнтам, що мають друковані роботи, що засвідчують творчі досягнення, необхідно додатково під час подання заяви треба надати наступну інформацію у друкованому вигляді:

 1. Перший лист збірника.
 2. Друга сторінка збірника з реквізитами та редакційною колегією
 3. Зміст (сторінка з автором)
 4. Стаття

Також, абітурієнтам, що мають друковані роботи, що засвідчують творчі досягнення, необхідно надіслати листа з інформацією про статтю на електронну пошту комісії fiot.ot.contact@gmail.com у наступному вигляді: Автор. Назва статті. Назва журналу. У темі листа необхідно вказати прізвище, ім’я та по-батькові абітурієнта. Приклад заповнення інформації про статті можна переглянути у прикріпленому файлі.

До розгляду приймаються роботи обсягом не менше ніж 5 сторінок.

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2019 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів