Конкурс презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science»

Шановні колеги науковці та студенти!

З метою створення умов задоволення освітніх потреб та підтримки обдарованих студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського, буде проводиться конкурс презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science» з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 1-го курсу ФІОТ у період з 16 по 21 жовтня 2023 року  у дистанційному режимі та синхронному форматі із забезпеченням надійної ідентифікації.

Організаційному комітету у термін до 11 жовтня 2023 року здійснити необхідну підготовку щодо організації, методичних роз’яснень, інформаційного та технічного забезпечення проведення конкурсу.

Більш детальніша інформація за посиланнями:

Додаток 1Додаток 2Додаток 3