Головна » Бібліотека » Навчальні посібники
Навчальні посібники

ПАРАЛЕЛЬНІ ТА РОЗПОДІЛЕНІ ОБЧИСЛЕННЯ Жуков, Корочкін (лабораторні роботи)

ПАРАЛЕЛЬНІ ТА РОЗПОДІЛЕНІ ОБЧИСЛЕННЯ

 

Представлено теоретичний і практичний матеріал до виконання лабораторних робіт з дисципліні  «Паралельні та розподілені обчислення». Детальне розглянуто методи та засоби сучасних бібліотек  (Win32, MPI, PVM, OpenMP) та мов (Java, C#, Ада)  для програмування в паралельних  та розподілених  системах.

Для студентів, аспірантів, викладачів та  фахівців з програмного забезпечення паралельних та розподілених комп’ютерних систем.

              Мова: Українська
Завантажити

ПАРАЛЕЛЬНІ ТА РОЗПОДІЛЕНІ ОБЧИСЛЕННЯ Жуков, Корочкін (навчальний посібник)

ПАРАЛЕЛЬНІ ТА РОЗПОДІЛЕНІ ОБЧИСЛЕННЯ  

Подано теоретичний i практичний матеріал для вивчення засобів програмування для паралельних та розподілених комп’ютерних систем. Детально розглянуто засоби програмування, що ґрунтуються на моделях спільних змінних та посиланні повідомлень. Значну увагу приділено вивченню підходів до вирішення задач взаємного виключення та синхронізації процесів за допомогою механізмів семафорів, мютексів, критичних секцій, моніторів.

Наведено багато прикладів програмування  з використанням мов Javа, Ада95, С, бібліотек PVM, MPI, Win32. Може бути використаний під час вивченні   дисциплін “Програмування”, “Паралельні та розподілені обчислення”, Високопродуктивні обчислювальні системи”, “Системи реального часу", «Програмне забезпечення комп’ютерних систем» студентами, які навчаються  за напрямком  0915 «Комп’ютерна інженерія».

Для студентів, аспірантів, викладачів та фахівців з програмного забезпечення паралельних та розподілених комп’ютерних систем.

Мова: Українська
Завантажити

Мы в Google+
4.6 stars(359 reviews)

RSS кафедри ОТ