Учбово - науковий центр Hewlett-Packard (HP)

На кафедрі працює перший в Україні навчально - науковий центр, відкритий компанією Hewlett-Packard (HP). Завдання центру – надання підтримки вузам України у підготовці ІТ-фахівців високого рівня і забезпечення доступу студентів до найсучасніших комп’ютерних технологій. Студенти проходять курс навчання серверним технологіям HP і отримують сертифікат міжнародного зразка.

На базі кафедри створено міжнародний інститут технологій HP, головною метою якого є впровадження сучасних комп’ютерних технологій в навчальний процес і промисловість України. Завдяки цьому НТУУ "КПІ" став одним з більш ніж 20 вузів країн Центральної та Східної Європи, які приєдналися до програми МІТ НР.

Герберт Растбихлер та керівник програми " МІТ НР" Ігор Білоусов на відкритті центру.