Головна » » Про кафедру » Співробітники кафедри » Корочкін Олександр Володимирович » Про викладача
Співробітники кафедри

Корочкін Олександр Володимирович


доцент, кандидат технічних наук, заступник завідувача кафедрою по учбово-методичній роботі

Про викладача

Область наукових інтересів: неавтономна арифметика, конвеєрні процесори, паралельне програмування, мова Ада, організація обчислювальних процесів в паралельних та розподілених комп’ютерних системах, моделі паралельних та розподілених обчислень. Автор 68 наукових праць, в тому числі 3 посібників з грифом МОН України. Має публікації в провідних країнах Європи та США. Підготовлено 2 кандидатів наук. Учений секретар НМК МОН України з комп’ютерної інженерії. Бере активну участь в створенні стандартів підготовки фахівців з комп’ютерної інженерії. Заступник зав. кафедри з навчально-методичного забезпечення. Член АСМ, Ada-Europe.

Викладає такі дисципліни:

  • «Паралельні та розподілені обчислення»
  • «Технології розподілених обчислень»

 

 Наукові інтереси:

Неавтономна арифметика, конвеєрні процесори, паралельне програмування, мова Ада, організація обчислювальних процесів в паралельних та розподілених комп’ютерних системах, моделі паралельних та розподілених обчислень.

 

Публікації

Автор 68 наукових праць, в тому числі 3 посібників з грифом МОН України. Має публікації в провідних країнах Європи та США. В тому числі такі публікації:

 

  1.  Корочкін О.В. “Ada 95: Введение в программирование". Київ.: “Світ”, 1998,-160 с.

  2.  Жуков І.А., Корочкін О.В. Паралельні та розподілені обчислення. – К.: “Корнійчук”, 2005, - 226 с.

  3.  Жуков И. А., Корочкин А. В. Параллельные и распределенные вычисления. Лабораторный практикум. Учебно-методическое пособие. К.: «Корнійчук»,  2008. -224 с.

  4.  Жуков І. А. Корочкін О. В. Високопродуктивні обчислювальні системи. Методичні вказівки до виконання курсової роботи. – К.: НАУ, 2008. - 40 с.

 

 Підготовлено 2 кандидатів наук. Учений секретар НМК МОН України з комп’ютерної інженерії. Бере активну участь в створенні стандартів підготовки фахівців з комп’ютерної інженерії. Заступник зав. кафедри з навчально-методичного забезпечення. Член АСМ, Ada-Europe.

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

Розклад викладача на rozklad.org.ua


e-mail: cora@comsys.kpi.ua
тел. 454-93-38

Мы в Google+
4.6 stars(359 reviews)

RSS кафедри ОТ