Головна »
Розробка та дослідження методів семантичного аналізу природних та комп’ютерних мов в системах штучного інтелекту. Автоматизація аналізу специфікацій та формальної верифікації для систем автоматизації програмування та моделювання

Керівник  к.т.н., доц. Пустоваров В. І.

   Робота  ведеться на базі напрямку " Узагальнені методи автоматизації програмування, системного програмування та інженерії знань".

    Теорія проектування програмного забезпечення, побудова систем автоматизації програмування, підвищення ефективності та розширення застосувань програмного забезпечення систем інженерії знань, реалізація систем верифікації програмного забезпечення, обладнання через імітаційне моделювання,  формальну верифікацію поведінки, структур апаратури, поданими на мовах Verilog HDL та VHDL; автоматизація розробки системного програмного забезпечення для систем подійного керування, баз даних і баз знань. Розробка теоретичних основ та математичних моделей для оцінки ефективності програмного забезпечення в процесі його проектування та істотного спрощення автоматизації підготовки та настроювання програмного забезпечення інтелектуальних систем.

 

 

 

Мы в Google+
4.6 stars(359 reviews)

RSS кафедри ОТ