Проведення ІХ Всеукраїнської студентської науково- практичної онлайн конференції

06.10.2023

З метою підвищення якості навчання, посилення інтересу студентів та молодих учених до наукової сфери знань та іноземної мови, поглиблення їх знань з питань науки і техніки, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу, буде проводитись  ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Визначні досягнення у науці та техніці» (‘Significant Achievements in Science and Technology’) (далі – Конференція) 15 листопада 2023 року на базі факультету лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Додаток 1, Додаток 2