Проведення благодійної акції з донорства крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського»

24.11.2023

З метою донесення інформації до студентської молоді щодо необхідності, важливості та користі здачі крові, залучення студентів до донорства в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства крові та її компонентів в Україні, провеститься благодійна акція з донорства крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського»  27 листопада 2023 року у приміщенні відділу соціально-психологічної роботи – Студентська соціальна служба (гуртожиток No 20, окремий вхід зліва) з 9:00 до 14:00.

Детальніше інформація:  додаток 1додаток 2.