Презентація проектів студентів на ОТ

27.12.2018

Сьогодні на кафедрі ОТ відбулася презентація студентських проектів, серед яких проекти на теми:

Студенти реалізували свої проекти на різних платформах. Один з проектів планується впровадити на кафедрі для вирішення проблеми заміру температур в аудиторіях, що замінить існуючий метод, який вручну виконують студенти за допомогою звичайного термометра.

Студенти виконували завдання, як додаткове, по курсу Архітектура Компютерів та отримали додаткові бали, а також плануються подати заявки на онлайн конкурс в Одесі та на тематичний всеукраїнський.

Проект: Температурний:  Тіку В. В. Левченко К. В. Дмитрюк І. В. Трегубов-Ус Д. О.
Проект: Температурний: Орихівський Є. Р. Панасюк О. М. Добровольський Д. Д.
Проект: Безпека: Проботюк А. О. Харчук В. В. Коваленко А. С.
Проект: Безпека: Мельник І. М. Іщенко Б. А. Гайдай А. Р.  Булах А. О.

Були присутні: Ткаченко В.В. Клименко І.А. Стешин В.В.