ua
Ru
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Магістерські програми по електротехніці та ІКТ в Республіці Корея

28.03.2018

Шановні колеги!

Посольство Республіки Корея в Україні пропонує представникам адміністрації та співробітникам КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти участь у програмах отримання ступені "Магістр" запрограмами "Підприємництво в області технологій – електротехніка таконвергенція ІКТ". Навчання буде проходити у період серпень 2018 року - січень 2020 року в Республіці Корея набазі Handong Global University за повного фінансування Корейським агентство мміжнародного співробітництва (KOICA).

Назва програм:

Програми спеціально розроблені для працівників державних установ, які бажають отримати професійні знання вгалузі електротехніки та конвергенції ІКТ, вивчити відповідні технології і отримати корейський досвід для його подальшого застосування та впровадження.

Просимо Вас ознайомитись з документами, що додаються, і, у разі зацікавленості, в найкоротший строк повідомити кандидатури аплікантів. Звертаємо увагу, що кінцевий термін подання заявки до Посольства – 13 квітня 2018 р.

Додатки: Лист Посольства Республіки Корея, Інформація про програму

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2019 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів