ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Комп’ютерна схемотехніка

Роль дисципліни  в системі підготовки фахівців з комп’ютерної інженерії, комп’ютерних систем та мереж визначається тим, що периферійні пристрої комп’ютерних систем є їх важливою складовою і, відповідно, знання їх конструкції, організації взаємодії та обміну інформації між ними разом з вмінням програмного управління їх функціонування є важливим чинником фактором ефективності роботи комп’ютерних систем.

Значення дисципліни визначається полягає необхідністю для фахівців з комп’ютерних систем та мереж в теоретичних знаннях з принципів побудови, конфігурування та програмування сучасних периферійних пристроїв комп’ютерних систем та практичних навичках налагоджування та управління роботою периферійних пристроїв.   

Метою викладання дисципліни є розкриття сучасних наукових  концепцій, понять, принципів побудови і управління периферійних пристроїв,  методів та технологій їх програмування, а також організації їх ефективної взаємодії в рамках комп’ютерних систем та мереж.   

Викладають:

Калюжний Олександр Олегович
Ткаченко Валентина Василівна
Верба Олександр Андрійович
Клименко Ірина Анатоліївна
Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів