ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

HPC-UA: International Conference High Performance Computing

Міжнародна науково-технічна конференція "Високопродуктивні обчислення" (HPC-UA) проводиться з метою вивчення зв’язку між високопродуктивними обчисленнями (HPC), штучним інтелектом, великими даними та візуалізацією, Інтернетом речей, вбудованими HPC як основними інгредієнтами для створення найсучасніших технологій Індустрії 4.0.

Організатори конференції: Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, компанія GlobalLogic Ukraine.

Представники IT-індустрії, а також міжнародні спікери обговорюватимуть теми конференції в рамках основних секцій. Компанія GlobalLogic Ukraine традиційно бере участь у конференції HPC.  Головні меседжі GlobalLogic - «Інновації з цифровим мисленням» і «Розробка продуктів наступного покоління для кращих бізнес-результатів». В рамках запропонованого формату конференції HPC будуть представлені інноваційні продукти від компанії GlobalLogic.

 

Тематика конференції:

Детальніше на сайті

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів