ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Дослідження та проектування комп’ютерних систем

Дисципліна «Дослідження та проектування комп'ютерних систем» відноситься до професійної та практичної підготовки магістрів за спеціальністю 8.0501`0201 «Комп‘ютерні системи та мережі». Він базується на матеріалі дисциплін: НФ-07 – «Комп’ютерна логіка», НП-02 – «Комп’ютерна електроніка», ЗП-06 – «Комп’ютерна схемотехніка», НП-04 – «Архітектура комп’ютерів», «Паралельні та розподілені обчислення», ЗП-08 – «Периферійні пристрої», НП-05 – «Комп’ютерні мережі», «Комп’ютерні системи», ЗП-10 – «Захист інформації в КС», НП-04 –“Операційні системи”, ЗП-04 – «Системне програмування».

Мета i основні завдання навчального модуля - вивчення основ теорії цифрових обчислювальних систем, способів побудови мультипроцесорних обчислювальних систем (МОС), способів оцінки їх техніко-економічних показників, а також набування знань, вмінь i навичок у розробці апаратних засобів МОС на сучасній елементній базі.

Викладають:

Луцький Георгій Михайлович
Русанова Ольга Веніамінівна
Клименко Ірина Анатоліївна
Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів