ua
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Академія Linux Professional Institute на базі кафедри ОТ

14.09.2015

Шановні друзі! Перший і єдиний в Україні офіційний партнер всесвітньої організації Linux Professional Institute – Академія LPI при НТУУ «КПІ», що розташована на базі кафедри ОТ, запрошує усіх бажаючих на курси, присвячені підготовці до сертифікації за професійним рівнем LPIC-1.

Програма курсів є цілісною і фундаментальною і саме тому може вважатись максимально універсальною в плані підготовки спеціалістів з користування Linux-системами. Курси побудовані таким чином, що слухачі не прив’язані до жодного дистрибутиву відкритих операційних систем.

Linux Professional Institute – всесвітня некомерційна організація, що плідно співпрацює з великими підприємствами та концернами, що займаються IT, наприклад, IBM, Novell, Suse, HP та іншими. Метою LPI є актуалізація знань з Linux-систем та підготовка і сертифікація кваліфікованих спеціалістів.

УВАГА! Кожному слухачеві курсів надається можливість отримати 40% знижку на сертифікацію.

Зареєструватись на участь у курсах можна на офіційному сайті академії: lpi.kpi.ua
або e-mail: info@lpi.kpi.ua

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів