З Днем Збройних сил України!

06.12.2021

День Збройних Сил України 6 грудня символічно збігається з початком Першого Зимового Походу армії УНР цього дня. Проте версія, що саме тому День ЗСУ  святкують 6 грудня не є підтвердженою.

Це свято встановлене постановою ВРУ 1993 року, не є неробочим днем. Наразі Збройні сили України складаються із сухопутних військ, повітряних та військово-морських сил та інших підрозділів. Сухопутні війська найбільш численні і включають механізовані та танкові війська, високомобільні десантні війська, ракетні війська та артилерію, а також війська армійської авіації та протиповітряної оборони.