ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Вступ до технології Data Science

Дисципліна призначена для набуття здатності синтезувати, верифікувати математичні моделі, розробляти спеціалізоване програмне забезпечення з обробки і аналізу даних різного типу і обсягу.

Специфіка курсу полягає у розгляді, поряд із класичними методологіями Data Science, передових авторських розробок, отриманих у ході реалізації практичних R&D проектів.

Теоретичні основи Data Science надаються у формі лекційних занять з обов’язковою демонстрацією розглянутих алгоритмів у формі прикладів програмного коду. Структура теоретичного курсу присвячено методологіям Statistical Analysis, Machine Learning, Artificial Intelligence, OLAP, Data Mining, Text Mining для Decision Support System (DSS) and Expert System (ES).

Практичні навички застосування технологій Data Science набуваються на лабораторних заняттях. При цьому особлива увага приділяється процесам інженерії програмного забезпечення. Практична частина дисципліни орієнтована на застосування мови програмування високого рівня Python з вивченням функціоналу бібліотек: Pandas, SciPy, NumPy, Matplotlib, scikit-learn, tensorflow, Keras, OpenCV, PIL/ Pillow.

В дисципліні розкривається суть технологічних процесів Data Science: обробка даних з метою отримання інформації – обробка інформації з метою виявлення знань – використання навичок на практиці - візуалізація результатів.

Тематика курсу орієнтована на потреби посад: Data Scientist, Data Engineer; Data Analyst – Risk Team.

Викладають:

Писарчук Олексій Олександрович
Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів