ua
Ru
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Вакцинація проводиться

29.09.2021

                                        Керівникам структурних підрозділів

   Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та HC 23 вересня 2021 р. на території всіх регіонів  України встановлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

   Здобувачі освіти. науково-педагогічні, педагогічні та інші працівники університету мають високий ризик інфікування через щоденні контакти з великою кількістю людей. Водночас, масова кампанія з вакцинації допоможе значно знизити смертність від коронавірусної хвороби COVID-19 та зможе запобігти розвитку серйозних  ускладнень  для  здоров’я,  спричинених хворобою.

   Ураховуючи надзвичайну ситуацію та загальнодержавні протиепідемічні заходи, керівникам структурних підрозділів:

 - провести відповідну роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти,  працівників підрозділів, доклавши всіх зусиль для організації проведення їx вакцинації;

 - вжити невідкладних  заходів щодо залучення до процесу вакцинації здобувачів освіти, науково-педагогічних, педагогічних та інших працівників підрозділів.

Реєстрація на вакцинацію проводиться за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyXTLHomDqtN_mB9tEBnzlOZQ6crVm9OpYVcjTp6aux-jzew/viewform

Вакцинація проводиться щоп’ятниці з 10.00 до 17.00 у ЦКМ КГІІ ім. Ігоря Сікорського за визначеними списками.

 

 

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2021 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів