Сьогодні День Народження у видатної людини, професора факультету ФІОТ - Луцького Георгія Михайловича!

Дорогий і шановний наш Георгій Михайловичу!

З усією вдячністю вітаємо Вас з Днем Народження,  від усього нашого аспірантського і студентського колективу і бажаємо Вам завжди бути в гарному настрої! Щоб Ви завжди залишалися такою доброю людиною, не дивлячись на Вашу сувору професію! Ми Вас дуже любимо і поважаємо! Наш найкращий викладач, бажаємо нескінченного душевного тепла, здоров'я на століття, довгих років і всіх земних і небесних благ. Ви - взірець ідеального викладача, який своїм прикладом може направити на правильний шлях, дати цінний багаж знань і бажання продовжувати вивчати науки.
Успіхів Вам у вашій нелегкій, але безцінній роботі, творчого натхнення і наснаги!