ua
Ru
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Швейцарські Федеральні стипендії

09.03.2013

На 2013/2014 навчальний рік Швейцарська Конфедерація через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців (ЕSКАS) надає такі типи стипендій для науковців з України:

Ці стипендії надають дипломованим дослідникам/науковцям всіх напрямків можливість для проведення наукових досліджень в одному з університетів Швейцарії, що офіційно визнані державою. На сайті посольства, а також за наведеним нижче лінком викладена детальна інформація, включаючи вимоги до кандидатів, а також процедура подання документів.

www.sbf.admin.ch

Стипендії для навчання на бакалавра чи магістра не надаються.

Аплікаційні документи подаються до Посольства Швейцарії для попередньої перевірки. Досьє тих кандидатів, які пройшли цю перевірку, аналізуються Федеральною комісією по наданню стипендій для іноземців (ЕСКАС), яка і приймає остаточне рішення.

Аплікаційні документи (у трьох примірниках) надсилаються до Посольства Швейцарії в Україні (вул. Козятинська 12, 01015 Київ) до 10.12.2012

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2020 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів