Серія вебінарів “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Шановні колеги!

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з ORCID проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Серія вебінарів  присвячена питанням використання постійних ідентифікаторів ORCID для ідентифікації науковців та установ, поєднання та полегшення пошуку наукового доробку, використання установами відкритих інструментів, що пропонують ORCID для покращення дослідницької інфраструктури, а також про взаємозв’язок постійних ідентифікаторів, відкритого доступу та FAIR даних.

Вебінари відбудуться 29 вересня, 1 та 4 жовтня 2021 р.

Програма заходів, час проведення та реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/lEwrfNb

Олена Косьміна,

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»