Результати вступу на 5 курс (Магістр)

10.07.2018
Результати комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра Спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення 10 липня 2018 року Результати комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія 10 липня 2018 рокуРезультати додаткового вступного випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра. Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології (07 липня 2018 року).Результати додаткового вступного випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра. Спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія (07 липня 2018 року).Результати додаткового вступного випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра. Спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення (07 липня 2018 року).