Про режим роботи університету 3-11.03

02.03.2018

Увага! Інформація оновлена

Опубліковано наказ про режим роботи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на період з 3 до 7 березня 2018 р.

Інформація щодо перенесення 9.03

Враховуючи рішення Кризового комітету при Міненерговугілля від 1 березня 2018 року та рекомендації Міністерства освіти і науки України від 2 березня 2018 року,
НАКАЗУЮ:

1. Дні з 3 по 7 березня 2018 року оголосити вільними від аудиторних занять.
  2. Викладачам у вказані дні організувати проведення консультацій студентів з використанням он-лайн технологій.
  3. Керівникам підрозділів університету організувати роботу співробітників 3, 5, 6 та 7 березня 2018 року з урахуванням режиму економії електричної та теплової енергії і підтримання в приміщеннях температурного режиму у мінімально - допустимих нормах.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. ректора Ю.І. Якименко

Джерело