ua
Ru
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Пам’яті Олега Володимировича Бузовського (1938 — 2021)

08.05.2021

                             

                                                                        

                                                                 Пам’яті Олега Володимировича Бузовського

                                                                               (1938 — 2021)

 Колектив кафедри обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського з глибоким сумом сповіщають, що 07 травня 2021 року на 83-му році пішов з життя професор, доктор технічних наук Олег Володимирович Бузовський.

 Професор Олег Володимирович Бузовський, пройшов достойно свій життєвий шлях, стояв біля витоків кафедри обчислювальної техніки нашого університету, був студентом першого випуску кафедри, де його цінували, як висококласного спеціаліста, неординарну особистість, поважали за наукову обдарованість і надзвичайну доброзичливість до колег і студентів.

Наукова і педагогічна діяльність Олега Володимировича була нерозривно пов’язана з кафедрою ОТ ФІОТ. Він започаткував ( в його термінології «поставив») багато нових курсів з проектування і програмування. Був автором багатьох наукових і навчально-методичних робіт. Як відомий вчений та яскравий вчитель має багато своїх послідовників.

Олег Володимирович мав чуйну душу: для співробітників він був не просто колегою, але й добрим порадником, вірним товаришем, готовим підтримати в рішенні різних життєвих ситуаціях не тільки словом, але і діями міг допомогти завжди.

Спілкуючись з Олегом Володимировичем у неформальній обстановці, ми бачили, якою ласкавою турботою він огортав свою родину, і щирою любов’ю рідні йому відповідали.

 Колектив кафедри обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського висловлюють щире співчуття родині Олега Володимировича Бузовського.

Світла пам'ять про Олега Володимировича надовго залишиться в серцях наших.

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2022 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів