Магістерські програми по електротехніці та ІКТ в Республіці Корея

28.03.2018

Шановні колеги!

Посольство Республіки Корея в Україні пропонує представникам адміністрації та співробітникам КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти участь у програмах отримання ступені "Магістр" запрограмами "Підприємництво в області технологій – електротехніка таконвергенція ІКТ". Навчання буде проходити у період серпень 2018 року - січень 2020 року в Республіці Корея набазі Handong Global University за повного фінансування Корейським агентство мміжнародного співробітництва (KOICA).

Назва програм:

Програми спеціально розроблені для працівників державних установ, які бажають отримати професійні знання вгалузі електротехніки та конвергенції ІКТ, вивчити відповідні технології і отримати корейський досвід для його подальшого застосування та впровадження.

Просимо Вас ознайомитись з документами, що додаються, і, у разі зацікавленості, в найкоротший строк повідомити кандидатури аплікантів. Звертаємо увагу, що кінцевий термін подання заявки до Посольства – 13 квітня 2018 р.

Додатки: Лист Посольства Республіки Корея, Інформація про програму