ua
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Курс «Установка і адміністрування проміжного програмного забезпечення gLite»

04.03.2013

З 17 лютого по 5 березня 2010 року на кафедрі обчислювальної техніки НТУУ «КПІ» був успішно проведений курс навчання «Установка і адміністрування проміжного програмного забезпечення gLite». Курс був підготовлений спільними зусиллями фахівців кафедри обчислювальної техніки і співробітників центру суперкомп'ютерних обчислень НТУУ «КПІ».

Навчання проводилося в лабораторії 538 18-го корпусу НТУУ «КПІ» для викладачів, аспірантів і студентів кафедр ВТ, аутса, АСОИУ, СКС і СП ІПСА. Слухачі створили 6 автономних інфраструктур gLite версії 3.1, кожна з яких містила достатній набір сервісів для повноцінної роботи: VOMS, UI, TopBDII, CE, WN, LFC, SE, WMS. Кожна інфраструктура була побудована на базі однієї з операційних систем: Scientific Linux CERN SLC 4.5 i386 або CentOS 4.8 i386. Згодом обчислювальні ресурси всіх інфраструктур були об'єднані в одну віртуальну організацію для запуску тестових завдань.

Планується об'єднання обчислювальних ресурсів кафедр НТУУ «КПІ» на базі проміжного програмного забезпечення gLite в єдину інфраструктуру

Навчання проводили:

Викладачі висловлюють подяку інженеру центру суперкомп'ютерних обчислень НТУУ «КПІ» Чекалюк Віталію Вікторовичу за допомогу і консультації при підготовці програми курсу.

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів