Кубок України з програмування

Шановні колеги!

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує до участі у одному із наймасштабніших і найважливіших заходів в Україні - Кубку України з програмування.

Мета кубку - підвищення рівня алгоритмічної підготовки українських студентів та школярів, надання можливості виявити свою майстерність у мистецтві розробки алгоритмів та складанні програм, популяризація програмування серед молоді, формування, тренування та підготовка команд до
міжнародних змагань та до сезону ІСРС.

Учасниками кубку є студенти, школярі. професійні і розробники, що брали участь в олімпіадах з інформатики та програмування під час навчання, викладачі, всі бажаючи. Першочергове завдання Кубку - це просування України для фундаментального алгоритмічного навчання та розвитку технологічного бізнесу! Так як кубок проводитися в досить складну годину для нашої країни, то участь у кубку безкоштовна. Для покриття витрат організаторів планується залучення коштів спонсорів та партнерів

Організаторами Кубку виступили команда української платформи EOlymp та кафедра ПІ ХНУРЕ. Головний координатор - доц. каф. ПІ Олександр Вечур.

Час проведення Кубку - листопад 2022-травень 2023 року.

Кубок України - це командні змагання. Кубок проводиться онлайн для залучення максимальної кількості учасників та зручності учасників у цей непростий час.

Кубок складається з декількох етапів (не менш 10 етапів), кожен з яких є звичайним контестом на 5 годин. Кожний етап проводиться раз у два тижні по неділям. Між етапами заплановані дорозв'язування задач, які учасники не змогли розв'язати за 5 годин.

Змагання проводитимуться у двох дивізіонах. Учасники можуть самостійно вибрати в якому дивізіоні брати участь. Перший дивізіон для більш досвідчених учасників, професіоналів з більш складними завданнями, другий для початківців та школярів, які тільки розпочинають вивчення та реалізацію алгоритмів та структур даних. Кожна команда обирає в якому дивізіоні змагатися: у першому чи другому. При цьому кожна команда може змінити свій дивізіон протягом кубка, для цього потрібно це повідомити організаторів.

До загального рейтингу додаються N-2 найкращих результатів де N - кількість основних eтапів. Далі команди сортуються за цими сумами та нагороджуються в залежності від їх дивізіону та/або категорії.

Розклад кубка. Раз на два тижні по неділям проводяться основні змагання на 5 годин. Після завершення основного туру змагань учасники отримують розбір завдань, спілкуються між собою та мають можливість вирішувати ті завдання, які вони не змогли вирішити під час основного туру.

Офіційними мовами кубку, є англійська та українська мови. Мовами
програмування є усі найбільш популярні мови С++, Pascal, Java, C#, Python,

Оперативна поточна інформація про Кубок публікуватеметься на сайті кубку http://cup.org.ua/ та в телеграм-каналі Кубку України з програмування https://t.me/+Y7KguwtmW-UxNGM6.

Контактна інформація:

- координатор олімпіади - Вечур Олександр Володимирович,
кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри програмної інженерії
ХНУРЕ, e-mail: alexander.vechur@nure.ua тел. +38050-51-43-317;

- координатор з питань реєстрації -  Саманцов Олександр Олександрович, старший викладач кафедри програмної інженерії ХНУРЕ, e-mail: oleksandr.samantsov@nure.ua, тел. +38050-749-03-67;

- координатор з отримання інформаційних матеріалів - Русакова Наталія Євгенівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмної інженерії, e-mail: nataliia.rusakova@nure.ua, тел. +38063-66-56-961