ua
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Комп’ютерна електроніка

Метою викладання кредитного модуля  “Комп’ютерна електроніка” є розкриття сучасних наукових концепцій, понять, методів і технологій створення схемотехнічних аналогових компонентів  обчислювальної техніки та вивчення сучасних засобів використання електроних пристроїв для проектування ЕОМ.

Завданнями вивчення кредитного модуля є:

- оволодіння основами фізичних  засад принципу дії та структури електронних приладів та властивостей p – n переходу, контактних явищ в ньом;

- засвоення принципу дії, параметричних співвідношеннь та схем включення напівпровідникових  і фотоелектронних приладів – діодів,  біполярних і уніполярних транзисторів з керованим p – n переходом і з ізольованими затворами, тиристорів,фоторезисторів, фото і світлодіодів, фототранзисторів і фотопомножувачів.

- оволодіння принципами аналізу та синтезу типових електронних вузлів і пристроїв; підсилювальних каскадів, операційних підсилювачів, компораторів, генераторів сигналів і таймерів, схем передачі і відображення інформації, модуляції і демодуляції.

- засвоення принципів роботи, методів розрахунку та захисту джерел живлення та схем перетворення струму.

Викладають:

Виноградов Юрій Миколайович
Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2024 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів