Інформація для здобувачів вищої освіти 1-го курсу бакалаврату щодо вибіркових дисциплін з фізичного виховання

22.05.2023

До уваги здобувачів вищої освіти першого курсу бакалаврського РВО, які як вибіркову дисципліну на 2-й курс 2023/2024 навчального року (3-й чи 4-й семестр вашого навчання) обрали вибіркову дисципліну з фізичного виховання.

• З метою деталізації спортивного напрямку, за яким Ви будете займатися протягом 3-го чи 4-го семестру, вам слід з 23.05.23 р. (вівторок) з 8.00 год. по 27.05.2023 р. (субота) до 22:00 год. заповнити Гугл-форми (https://docs.google.com/spreadsheets/d/13Rymyz_2U0XKpPsPDv5XvQ_zVPXEJiNSJfXbz04qawA/edit) та обрати відповідний вид спорту ТІЛЬКИ В МЕЖАХ ОБРАНОЇ ДИСЦИПЛІНИ❗️:

Єдиноборства
1. Бокс
2. Кікбоксинг, таеквондо, карате
3. Дзюдо, самбо

Ігрові види спорту
1. Баскетбол
2. Волейбол
3. Настільний теніс
4. Теніс
5. Футбол

Силові види спорту
1. Атлетизм - силовий тренінг

Складно-координаційні види спорту
1. Аеробіка: спортивна, танцювальна, тренінг силового спрямування
2. Заняття в спеціальних медичних групах для студентів з інвалідністю та відхиленнями у стані здоров’я
3. Спортивна гімнастика, акробатика, стрибки на батуті, хореографія, воркаут
4. Туризм та скелелазіння
5. Фітнес-мікс: шейпінг, пілатес, фітбол, скіпінг,  стретчинг

Циклічні види спорту
1. Легка атлетика-фітнес
2. Плавання
3. Плавання для початківців

По завершенню запису будуть сформовані навчальні групи з видів спорту і перед початком 2023-2024 навчального року Вам надішлють на зазначену електронну пошту повідомлення з інформацією про розташування місць проведення практичних занять з обраних видів спорту (в разі очного навчання) або посилання з метою надання доступу до практичних занять на платформі Moodle (в разі дистанційного навчання).

Бажаємо успіхів у навчанні!