До Вашої уваги шановні колеги

Українська для викладачів та студентів
Факультет лінгвістики КПІ спільно з Центром кар’єрного зростання Міжнародного університету фінансів пропонують підготовку до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою.
Освітній процес у Київській політехніці відповідно до статті 48 Закону України «Про вищу освіту» і Статуту КПІ здійснюється лише державною мовою. Кожен викладач зобов’язаний неухильно дотримуватися цієї вимоги.
Запрошуємо усіх на курси української мови, щоб належно підготуватися до складання іспиту на рівень вільного володіння державною мовою першого і другого ступеня та й просто поліпшити свою українську.
- Курс призначений для викладачів, наукового персоналу та усіх охочих.
- Стартуємо вже з 15 вересня 2022 року, по мірі комплектації груп
- Форма навчання: дистанційна.
- Реєстрація — за посиланням.