Значення рейтингу вступников до магістратури

31.10.2012

RI = RA + 2Ф + І, (1) де:   RA – академічний рейтинг студента; Ф – чисельний еквівалент оцінки з фахового випробування за наступною шкалою оцінок:

«відмінно» - 5 балів;
«добре» - 4 або 4,5 бали;
«задовільно» - 3 або 3,5 бали;
«незадовільно» - 2,5 та менше балів.

І - чисельний еквівалент оцінки з випробування з іноземної мови (тільки для вступників на програми магістерської підготовки).

Академічний рейтинг вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатку відповідного диплому та поданих документів щодо творчих досягнень вступника, де:

kі – кількість кредитів ECTS і–ї навчальної дисципліни;
qi – чисельний еквівалент оцінки з і–ї навчальної дисципліни;
ri –  ранг творчого досягнення (згідно з таблицею);
ni –  кількість творчих досягнень j–го рівня.

Значення рангів творчих досягнень

І рівень, університетський r1 = 0,5
Стаття в університетському збірнику наукових праць або публікація доповіді на науковій конференції, призове місце на конкурсі наукових робіт студентів,  прийняття до розгляду заявки на патент України та ін.

II рівень, міністерський, міжвузівськийr2 = 1
Ті ж досягнення на заходах міжвузівського рівня чи МОН, стаття у всеукраїнському журналі, участь у всеукраїнської виставці з експонатом, наявність патенту України,  заявка на закордонне патентування.

IІІ рівень, міжнароднийr3 = 2
Стаття в міжнародних збірниках та журналах, публікація доповіді на міжнародної конференції, участь у міжнародних олімпіадах, конкурсах та виставках, наявність  закордонного патенту.

*  Якщо є співавтори певної роботи, ваговий коефіцієнт rj поділяється на їх кількість.