Захист інформації в комп’ютерних системах

Дисципліна «Захист інформації в комп’ютерних системах» призначена для вивчення методів та засобів управління доступом до носіїв інформації та баз даних, стандартів та математичних моделей для побудови комплексних систем захисту комп’ютерних систем та мереж від вторгнень, сучасних методів, стандартів та алгоритмів криптографічного захисту даних на носіях і в каналах зв’язку, спеціальних і стандартних програмно-технічних засобів аутентифікації суб’єктів та повідомлень в інформаційних та Web технологіях, які забезпечують побудову ефективних і високо надійних розподілених комп’ютерних систем, що функціонують в умовах агресивних впливів, які швидко змінюються.

Викладають:

Марковський Олександр Петрович