УВАГА, студенти 4 –го курсу Групи ІО-51, ІО-52, ІО-53, ІП-53, ІП-54!

Строк проведення переддипломної практики з 15.04 по 19.05.2019

Можливі місця практики:

планові (в першу чергу);
підприємства та організації, з якими підписані індивідуальні договори;
кафедра або інші підрозділи Університету.

Для того, щоб працювати у позаплановій організації необхідно підписати в 2-х екз.  індивидуальні договори на проведення практики (бланки договорів в електронному вигляді надаються). При заповненні договорів обов’язково вказувати не тільки кількість студентів на практику, а й прізвища та ініціали, групу. Необхідно також вказати реквізити підприємства і телефон керівника практики від підприємства.

Для того, щоб залишитись на кафедрі необхідно надати службову записку на ім’я зав.кафедрою від одного з викладачів або керівників наукових  лабораторій (на час практики Ви станете тимчасовими співробітниками і повинні бути присутні кожного дня на кафедрі, а також обов’язково розписуватись у спец.зошиті).

Для того, щоб працювати в іншому підрозділі Університету необхідно надати лист (службову записку) від імені керівника відповідного підрозділу на ім’я зав.кафедрою.

Студенти-іноземці направляються на практику на кафедру ОТ.

Строки оформлення договорів, листів і службових записок – до 25.03.2019. Документи здавати у 515/18 Русановій О.В.

Будь-яку необхідну консультацію Ви можете отримати по e-mail olga.rusanova.v@gmail.com