УВАГА науковим магістрам 2–го курсу

Групи ІО, ІВ,  ІП!

Строк проведення науково-дослідної практики з  03.02 по 08.03.2020

Можливі місця практики:

Для того, щоб працювати на підприємстві необхідно підписати в 2-х екз.  індивидуальні договори на проведення практики (бланки договорів для кожної спеціалізації в електронному вигляді надаються). При заповненні договорів обов’язково вказувати не тільки кількість студентів на практику, а й прізвища та ініціали, групу. Необхідно також вказати реквізити підприємства і телефон керівника практики від підприємства.

Для того, щоб залишитись на кафедрі необхідно надати службову записку на ім’я зав.кафедрою від одного з викладачів або керівників наукових  лабораторій (на час практики Ви станете тимчасовими співробітниками і повинні бути присутні кожного дня на кафедрі, а також обов’язково розписуватись у спец.зошиті).

Для того, щоб працювати в іншому підрозділі Університету необхідно надати лист (службову записку) від імені керівника відповідного підрозділу на ім’я зав.кафедрою.

Студенти-іноземці направляються на практику на кафедру ОТ.

Строки оформлення договорів, листів і службових записок – до 10.01.2020. Документи здавати у 515/18 Русановій О.В.

Будь-яку необхідну консультацію Ви можете отримати по e-mail olga.rusanova.v@gmail.com