Ru
En

Тестовий доступ до порталу Statista

05.03.2019

З 6 березня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує студентам, викладачам, науковцям тестовий доступ до бази аналітичних та статистичних даних Statista (м. Гамбург).

Портал Statista пропонує користувачам інтуїтивно зрозумілий та інноваційний інструмент для дослідження кількісних даних та фактологічної інформації.

Ресурс містить понад 1 млн. статистичних даних з понад 80 000 тем, з більш ніж 22 500 джерел,включаючи наукові дослідження, наукові журнали, офіційні повідомлення урядових організацій, торгові звіти, монографії та інші відповідні статистичні публікації.

Вміст платформи доступний німецькою, англійською, французькою та іспанською мовами.

Ресурс охоплює:

-         промислові макроекономічні дані з ключовими показниками ринкових тенденцій

-         аналіз ринку цифрових технологій, споживчих ринків

-         галузеві звіти (тренди, поточний стан, прогнози)

-         економічні звіти, підкріплені статистикою.

Результати пошуку можна завантажувати, структурувати і використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях.

Доступ до порталу Statista забезпечується в локальній мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням https://www.statista.com/

Також, передбачено можливість віддаленого доступу, для цього необхідно увійти на портал, використовуючи електронну скриньку в домені .kpi.ua.

Доступ триватиме до 6 квітня включно.

У ході тестового доступу буде проведений аналіз запитів від користувачів у локальній мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського для прийняття рішення про подальшу передплату доступу до порталу