ua
Ru
En
Абітурієнтам
Студентам
Викладачам

Магістрам 2018 року випуску

13.02.2018

Розпорядження

За основу правил оформлення магістерських дисертацій слід використовувати правила оформлення кандидатських дисертацій (можна знайти за посиланнями: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0155-17 і http://db.ippi.org.ua/doc/D10_01.pdf).
Обсяг дисертації  70-100 сторінок, оформлених за правилами (відступи, інтервал, шрифт і т.і.). У зазначений об'єм не входять список літератури і додатки. Список літератури не менше 40 джерел, причому, не менше п'яти з них за останні три роки.

Нормоконтроль забезпечують проф. Кулаков Ю.А. і  проф. Жабін В.І. Консультації призначає кожен викладач.

Всі, хто офіційно працює, терміново принесіть довідки і договори (здати в к. 313-18 або в 506-18). Хто домовився з підприємствами про прийом на роботу після захисту, представте листи і договори (зразки на сайті кафедри). До кінця практики цей процес треба завершити обов'язково. У кого проблеми з працевлаштуванням, звертайтеся особисто до відповідальних по кафедрі (проспекти фірм є в 313-18).

Зав. кафедри С.Г.Стіренко

Вітаємо на оновленому сайті! Ми ведемо уточнення та оновлення інформації. Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Якщо ви помітили якусь помилку, будь ласка, повідомте нас
finish what you start
© 2019 Кафедра обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського
Про сайт
Друзі сайту
Архів