Архітектура комп'ютерів-1. Арифметичні та управляючі пристрої

Мета і основні завдання курсу - вивчення архітектури комп’ютерів різного призначення, основ організації обчислювальних процесів в комп’ютерів, розподіл функцій поміж програмним та апаратним забезпеченням, принципів і способів побудови апаратних і програмних засобів комп’ютерів, способів оцінки їх техніко-економічних показників, функціональної ієрархії апраратних засобів комп’ютерів, сучасного парку комп’ютерів, історії розвитку комп’ютерів, а також набування знань, умінь і навиків у розробці архітектури комп’ютерів різного призначення та оцінки їх ефективності.

Викладають:

Клименко Ірина Анатоліївна